Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Faaliyetlerimiz / Siyaset ve Strateji Konuşmaları

Kategori Arşivi: Siyaset ve Strateji Konuşmaları

Bingöl’de siyaset konuşmaları

Geçtiğimiz Cumartesi günü Çolîg/Bingöl’deydik. Uluslararası Stratejik Araştırmalar Derneği’nin (USTAD) geleneksel SİYASET KONUŞMALARIbu ay Bingöl’de gerçekleştirildi. Daha önce Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Siirt, Mardin gibi illerde KONUŞMALAR gerçekleştiren USTAD bu ay da Bingöl’e misafir oldu. Ensar Vakfı Bingöl Şubesi ile Bingöl Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen’in ev sahipliğinde USTAD’ın Bingöl’de düzenlediği ÇÖZÜM SÜRECİNİN GELECEĞİ konulu konuşmalarda, bugüne kadar rastlamadığımız tespitlere Bingöllü kanaat ... Devamını Oku »

Bingöl’de Siyaset ve Strateji Konuşmaları Yapıldı

Mardin merkezli düşünce kuruluşu USTAD tarafından, çözüm sürecine yönelik toplantılarına devam ediyor. Ortak Akıl Toplantıları  kapsamında Bingöl’de gerçekleşen Siyaset ve Strateji Konuşmalarında ana temayı  “6-7 Ekim Olayları Sonrasında Barış Süreci: Gündemi Birlikte Okumak” konusu oluşturdu. Moderatörlüğünü Kadim Akademi Başkanı Doç.Dr. İbrahim Özcoşar ile Sağlık-Sen Bingöl Şube Başkanı Bilal Arslan’ın birlikte yaptığı Siyaset ve Strateji Konuşmalarına Bingöl kanaat önderleri, akademisyenler ve ... Devamını Oku »

6-7 Ekim Olayları Çerçevesinde Barış Süreci Toplantısı düzenlendi

Mardin merkezli düşünce kuruluşu USTAD tarafından, Uluslararası Kasımiye Buluşmaları kapsamında bölge illerini kapsayan “Ortak Akıl Toplantıları” ve  “Siyaset ve Strateji Konuşmaları” başlıklı faaliyetler düzenlenmektedir. Temel amacı, coğrafyamızda yaşanan gelişmelerle ilgili söyleyecek sözü olanların doğrudan karşılaşmasını sağlamak olan bu faaliyetlerin Kasım ayı programı 16 Kasım 2014 Pazar  (bugün) Siirt’te  gerçekleştiridi. Medya temsilcilerinin, kanaat önderlerinin, akademisyenlerin ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin bir ... Devamını Oku »

Siyaset ve Strateji Konuşmaları Haziran Ayı Toplantısı Mardin’de yapıldı

Mardin merkezli düşünce kuruluşu USTAD tarafından, bölge illerini kapsayan “Siyaset ve Strateji Konuşmaları” Haziran Ayı programı Mardin’de gerçekleştirildi. Temel amacı, coğrafyamızda yaşanan gelişmelerle ilgili söyleyecek sözü olanların doğrudan karşılaşmasını sağlamak olan “Siyaset ve Strateji Konuşmaları”nın Mardin yuvarlak masa toplantısı Mardin Otelciler ve Turizmciler Derneği Başkanı Özgür Güngör’ün ev sahipliğinde Tatlıdede konağında gerçekleştirildi. İstanbul ve çeşitli illerden gelen Yeni Türkiye Platformu ... Devamını Oku »

Dzenleme alidalmis.tk